2002: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)

SELECT IF (c.titleshort!='',c.titleshort,c.title) as title,IF (c.redirect!='',c.redirect,c.url)as url,c.type FROM cms_content AS c WHERE c.aktiv>0 AND c.module='menu' ORDER BY c.hier

SELECT c.* FROM cms_partnerzy AS c WHERE c.aktiv>0 AND c.top=1 ORDER BY c.title

SELECT c.* FROM cms_adm_config AS c WHERE c.id='1'

SELECT o.*, SUM(p.ilosc) as rezerwacje FROM cms_szkolenia AS o LEFT JOIN cms_panele AS t ON (t.rodzaj=o.id) LEFT JOIN cms_panele_save AS p ON (t.id=p.panel) WHERE o.id='24' GROUP BY o.id LIMIT 1

SELECT id,title,rodzaj FROM cms_mm_kat AS o ORDER BY hier,title

SELECT o.* FROM cms_panele AS o LEFT JOIN cms_szkolenia AS p ON (o.rodzaj=p.id) WHERE o.rodzaj='24' ORDER BY data

SELECT o.*, o.panel FROM cms_panele_save AS o LEFT JOIN cms_panele AS t ON (t.id=o.panel) WHERE o.user='' AND t.rodzaj='24' LIMIT 1

Szkolenia P21

Temat: